Manekin tors damski – jakie może pełnić funkcje?

Manekiny torsy stanowią ważny element wyposażenia wielu sklepów – zwłaszcza tych z akcesoriami. Korzystanie z manekina całopostaciowego nie zawsze jest najlepszym wyborem. Manekin tors damski zajmuje znacznie mniej miejsca i może służyć jako element aranżacji butiku.

Manekin tors damski – czym się charakteryzuje?

Manekin tors damski przedstawia sylwetkę kobiecą od bioder do ramion. Przeznaczony jest w szczególności do prezentacji akcesoriów. Jednak sprawdzi się również do ekspozycji ubrań sportowych, swetrów oraz koszul. Doskonale podkreśli atuty strojów kąpielowych i bielizny. Co ciekawe, może być wykorzystywany także do sesji zdjęciowych ubrań, ponieważ nie odwraca od nich uwagi. Pozwala za to zaoszczędzić na wynajmie modeli.

Manekin tors damski a manekin całopostaciowy

Manekiny całopostaciowe, jak sama nazwa wskazuje, przedstawiają postać ludzką w całości. Właśnie dlatego idealnie nadają się do prezentowania stylizacji. Istnieje wiele rodzajów całopostaciowych manekinów, z których najbardziej popularne są abstrakcyjne i realistyczne. Realistyczny manekin dobrze odwzorowuje cechy ludzkie, w tym rysy twarzy. Abstrakcyjny natomiast ma kształt i proporcje człowieka, ale nie posiada żadnych charakterystycznych cech, pozwalających przypisać go do konkretnego typu urody. Abstrakcyjne manekiny całopostaciowe są dostępne w różnych kolorach: cielistym, stonowanym lub wyraźnie odbiegającym od koloru skóry. Wielu preferuje je ze względu na ich minimalistyczny design.

Jeśli chodzi o manekin tors damski, najczęściej spotkamy go w sklepach z bielizną lub z pamiątkami. T-shirty, które na wieszakach wyglądałyby niejako, na manekinach doskonale się prezentują, eksponując walory odzieży. Warto postawić na model, który najlepiej odda charakter asortymentu. Na szczęście producenci oferują wiele opcji do wyboru, o czym możesz przekonać się, wchodząc na stronę https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy-100-basic-damskie.78. Dobrze dobrany manekin może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *