Jameson whisky – jaka jest cena tak dobrego trunku?

Jameson to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych alkoholi jakie powstały. Jak na ten rodzaj trunku jest delikatny oraz posiada wiele ciekawych aromatów, dzięki czemu lubią go nawet te osoby, które nigdy nie przepadały za whisky. Nie spróbować Jamesona, to jak nigdy nie pić alkoholu. Co warto o nim wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup butelki?

Jameson whisky – jak wygląda proces powstawania tego alkoholu?

Proces tworzenia Jameson whisky jest bardzo podobny do każdego innego, jednak posiada jedną bardzo ważną różnicę – składniki! Do wytwarzania tego alkoholu wykorzystuje się alembik mieszkanki słodowanego oraz niesłodowanego jęczmienia. Ten rodzaj nazywa się „Pure Pot Still” i wyrabiany jest jedynie na terenie Irlandii. Mieszanka zbóż wykorzystywana do tworzenia irlandzkiej whisky nadaje jej wyjątkowego charakteru. Dzięki nim posiada lekki aromat jest słodkawa w smaku oraz posiada kremowy charakter. Irish Malt Whiskey, to zupełnie inna sprawa. Ten rodzaj produkowany jest w 100% z zesłodowanego jęczmienia. Jameson whisky to jednak jeszcze inna sytuacja. Ten trunek jest mieszanką różnych gatunków, dlatego nosi nazwę blended. Powstaje z mieszkanki dwóch lub więcej rodzajów whisky. Ten zabieg sprawia, że Jameson jest wybierany przez tysiące osób na całym świecie. Smakuje cudownie w każdej formie. Zarówno z kostkami lodu jak i colą czy małą ilością wody niegazowanej.

Jameson whisky – sklep internetowy, w którym cena Cię nie przerazi

Chcąc zakupić butelkę Jameson whisky, której cena nie powali na kolana, warto skorzystać z możliwości robienia zakupów internetowych. Chociażby w tym sklepie https://swiat-whisky.sklep.pl/9-whiskey-irlandzka. Dlaczego? Ponieważ ceny w sklepach stacjonarnych bardzo często są zawyżane, a korzystając z internetu możemy natrafić na ciekawe zniżki oraz promocje. Na przykład związane z wielkością zamówienia, którego wysyłka będzie darmowa. Jedno jest pewne, Jameson whisky to alkohol, którego aż grzech nie spróbować! Zamów butelkę jedną lub dwie już dziś.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *