Herman Miller Cosm – fotel dopasowany do Twoich potrzeb

Model pracy biurowej wciąż ewoluuje. Potrzebujemy wyposażenia, które będzie nadążało za dynamicznymi zmianami. Każdy z nas jest inny, co powinna odzwierciedlać budowa siedziska. Niestety kupowanie krzeseł dopasowanych do indywidualnych preferencji każdego pracownika z osobna, byłoby dla firmy mocno obciążające. Właśnie dlatego warto postawić na uniwersalne rozwiązania. Jednym z nich jest Herman Miller Cosm.

Czym wyróżnia się Herman Miller Cosm?

Meble marki Herman Miller są znane na całym świecie. Kultowy producent słynie z łączenia biurowej, uniwersalnej estetyki z funkcjonalnością i wygodą. Doskonałym tego przykładem jest flagowy już fotel Cosm. To wyjątkowy projekt stworzony z myślą o potrzebach pracowników biurowych. Nazwa jest nieprzypadkowa – krzesło Cosm oferuje tak dużą wygodę, że można zapomnieć o grawitacji. Dzięki mechanizmowi ważącemu fotel dopasowuje się do użytkownika. Konstrukcja dostosowuje się do kształtów ciała i reaguje na każdy ruch, czyniąc Cosm doskonałym siedziskiem dla osób o różnym typie budowy. Krzesło umożliwia regulację wysokości, ale personalizacji można dokonać już na etapie wyboru modelu. Dostępne są bowiem różne wersje oparcia – wspierającego dolną, środkową lub górną część kręgosłupa. W zależności od wariantu różnią się podłokietniki – mogą być klasyczne, w kształcie kołyski lub z regulowaną wysokością.

Herman Miller Cosm – stylowe wyposażenie do biura

Poza wyjątkową funkcjonalnością Herman Miller Cosm wyróżnia się eleganckim wyglądem. Kolorystyka jest jednolita – od kółek aż po oparcie. Do wyboru jest sześć kolorów, z czego każdy sprawdzi się w biurowej aranżacji. Personalizacji można dokonać, korzystając z usług autoryzowanych dealerów marki, takich jak https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/. Eleganckie siedzisko Herman Miller Cosm przepuszcza powietrze, dzięki czemu zapobiega wzrostowi temperatury ciała. To sprawia, że jest komfortowe również latem. Uniwersalność i jakość fotela sprawia, że jest jednym z najlepszych wyborów do biura.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *